Якщо Садовий не проведе свою кампанію на повну потужність, то ризикує програти, - експерт
Соціологічні та експертні дослідженняпоказують, що чинний міський голова Львова Андрій Садовий лідируватиме в майбутній передвиборчій гонці. Про це в коментарі Гал-інфо повідомив політолог, президент Суспільно-гуманітарного консорціуму «Генеза» Любомир Скочиляс.«Результати експертного дослідження КВУ, фактично, збіглися із результатами соціологічних опитувань. Сьогодні ми маємо незаперечного потенційного лідера – Андрія Садового. Звичайно, якщо він не проведе свою кампанію на повну потужність, то тоді ризикує програти. Що стосується Петра Писарчука, то він давно вже заявив про свої амбіції. Тут вже навряд чи хтось зможе скласти йому конкуренцію за місце срібного призера передвиборчих змагань. Його проблема криється у належності до Партії регіонів, яку у Львові не сприймають, тому це не дозволить набрати йому голосів більш як 1/3», - прокоментував ситуацію Любомир Скочиляс.
Він також вважає, що в трійку лідерів може увійти Олег Тягнибок: «Політичний напрямок Тягнибока імпонує галичанам, однак його імідж політичного борця не вписується у формат іміджу мера, який повинен бути менеджером-господарником».
«Василь Куйбіда навряд чи зможе реально претендувати на перемогу, адже він більшістю сприймається як минуле. Проте саме його кандидатура може бути тією альтернативою «проти всіх».
Стосовно Олександра Сердеги, як ще одного ймовірного кандидата, то його імідж якраз відповідає іміджу господарника-управлінця. Та через свою не публічну діяльність він зник з поля зору виборців, а це неприпустима помилка», - повідомив Любомир Скочиляс.
Але особливу увагу звертає експерт на кандидата Володимира Гірняка: «Навряд чи він зможе стати реальною загрозою для нинішнього міського голови. Однак Володимир Гірняк є молодим і перспективним політиком, для нього участь у виборах є заявкою на майбутнє».
Додамо, протягом 3-5 вересня Комітет виборців України провів експертне дослідження щодо слабких та сильних сторін кандидатів на міського голову Львова. Лідером став чинний міський голова Андрій Садовий. Про це 9 вересня на прес-конференції у Львові повідомила виконавчий директор ЛОГО «Комітет виборців України» Оксана Дащаківська.
«До розгляду були взяті потенційні кандидати на вибори міського голови Львова. Як сильні сторони експертам було запропоновано оцінити (за 10-бальною шкалою): професіоналізм, електоральні рейтинги, підтримка елітами, наявність необхідних ресурсів для проведення кампанії та ефективної команди, рівень підтримки з боку центрально влади та ряд інших показників. До слабких сторін ми віднесли: можливість відійти від виборчих перегонів, ймовірність визнання недійсною перемоги кандидата на міського голову», – повідомила Оксана Дащаківська.
Отож, за версією КВУ, загальний позитивний рейтинг ймовірних кандидатів на посаду міського голови Львова, такий:
Садовий Андрій – 7.5
Писарчук Петро – 6.1
Тягнибок Олег – 4.4
Сендега Олександр – 4.3
Куйбіда Василь – 4.0
Гірняк Володимир – 3.4
Кук Богдан – 2.6.



zmolo.com
Ганьба "Пора" та НУНС і Садовому ганьба.
Слава Україні!