В комісії культури ЛМР просять закласти в бюджет 9,6 млн грн на львівській кінотеатри
Депутат Львівської міської ради, член комісії культури Наталя Усач пропонує виконавчим органам ЛМР при формуванні бюджету на наступний рік закласти кошти у розмірі 9 млн 640 тис. грн на ремонт та оснащення кінотеатрів ім. Миколайчука та ім. Хмельницького у Львові. Про це йдеться у її заяві, розісланій на адресу ЗМІ.«На моє переконання, лише у випадку комунальної власності кінотеатри зможутьстати площадкою для пропаганди української культури.Тому закликаю, давайте скористаємося такою можливістю, допоки у Львові не«роздеребанили» останні кінотеатри, давайте на їхній основі відродимо заклади культури та пропаганди українських традицій. Думаю, що це особливо актуально в час, коли в київських кабінет намагаються будь-що повернути на широкі екрани російську мову. Коли на державному рівні сьогодні звучать заяви про різке зменшення у всіх регіонах України кінотрансляційних комплексів комунальної власності», – йдеться в заяві.
Вона також закликала міського голову та колег-депутатів «керуватися не фінансовими вигодами, а нарешті показати свій патріотизм у конкретних діях та не дозволити «здати» комунальні кінотеатри за копійки у приватні рук зацікавлених бізнес-стурктур!».
Депутатка повідомила, що питання надання в оренду приміщень трьох кінотеатрів – ім. Миколайчука, ім. Хмельницького та «Дзвін» знову внесено до порядку денного засідання сесії Львівської міської ради, яке відбудеться у четвер, 29 липня.
Водночас на порталі депутатів Львівської міської ради у порядку денному четвергової сесії під № 34 стоїть питання "Про надання в оренду нежитлових приміщень на вул. Личаківській,131, вул. Б.Хмельницького, 11 та цілісного майнового комплексу на вул. Шептицьких, 45". Сам проект рішення не опублікований.



zmolo.com